20 Yıllık Tecrübe


Gen Grup, Türkiye’de ve Orta Doğu'da bulunan enerji ve alt yapı projelerini özel temsilcisi olduğu firmalar ile uluslararası kalite standartlarında malzeme tedariği sağlayarak, yüksek mühendislik çözümleri ile geleceğe taşır.

Kuruluş amacı enerji ve alt yapı projelerine uluslararası standartlarda sanayi ekipmanları tedariği sağlamak, kazandığı know-how ile devlet kurumlarına ve özel sektör şirketlerine hizmet vermek olan Gen Grup Türkiye'de sanayinin gelişimini desteklemek, yabancı şirketleri temsil etmek ve yüksek mühendislik hizmetleri için çalışır.

Bugün biz, Gen Grup olarak; sürekli artan müşteri portföyümüzle, partneri olduğumuz dünyanın en büyük sanayi ekipmanları üreticisi  VALVITALIA Grubu ve özel temsilcisi olduğumuz sektörlerinde öncü uluslararası firmalar ile Türkiye, Orta Doğu ve Rusya'daki kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet veriyoruz.

Gen’in ihtiyaca yönelik, kalite odaklı hizmet anlayışı tedarik, mühendislik, entegre servis çözümleri ve lojistik hizmetleri çerçevesinde aşağıdaki sektörleri kapsıyor:

  • Petrokimya Endüstrisi
  • Rafineriler
  • CCPP Güç Santralleri
  • Doğal Gaz ve Petrol Boru Hatları
  • LNG Terminalleri
  • Su Arıtma
  • Metalurji Endüstrisi

Contact Us

Gen Grup, petrol ve gaz arama/çıkarma, enerji üretimi, boru hattı taşımacılığı, depolama ve dağıtım hizmetlerinin yanı sıra bu çalışmaların süreçlerinde kullanılan teknoloji, ekipman ve hizmet tedariğinde de aktif bir rol oynar. Bu güne kadar, petrol ve gaz endüstrisinde gerçekleştirilen faaliyetler Gen’in sektör deneyimine ve bugünkü hacmine ulaşmasında lokomotif olan hizmet alanlarıdır.

Gen Grup’un farklı sektörlerdeki deneyimleri, 20 yılı aşkın süredir edindiği know-how tedarik yönetimi sürecinde bir tercih nedenidir. Çünkü, Gen olarak, öncelikli olarak hizmet verdiğimiz her alanda ihtiyacı belirler, ihtiyaçlar için gereken tüm bilgi ve danışmanlık hizmetlerini sağlar, beklenmeyen durumlar karşısında çözümcü yaklaşımlarla çalışıp müşterilerimizi ve projelerini başarıya ulaştırırız.

Sürekli gelişim içinde olan ve operasyonel maliyetlerin azalması için inovatif çözümler üreten Gen’in en önemli ilkesi her zaman en iyi hizmeti sağlamaktır.

Bu ilkeden hareketle Türkiye ve Orta Asya Cumhuriyetleri’nde bağımsız projeler üstlenen Türk ve Yabancı yüklenicilere projelerinde tedarik, entegre servis çözümleri ve lojistik destek vermeye devam ediyoruz.

Ulusal ve uluslararası arenada ticari bilgi ve tecrübelerimizin ışığında inanıyoruz ki şirketimiz; petrol ve gaz alt yapı, inşaat alanında standartları sağlayabilme konusunda ülkemizdeki sayılı mühendislik şirketinden birisidir.

Gerekli bilgi, beceri, iş ağı, tecrübe ve teknik bilgiye sahip Gen Grup özel temsilcilikleri aracılığı ile Türkiye ve Orta Doğu'da enerji ve alt yapı projelerininizi hayata geçirin.

Contact Us