Kişisel Koruyucu Donanım(KKD) ve Sağlık Malzemeleri Tedariği


Gen Grup tedarik hizmetleri sağlık sektörünü de içine alan geniş bir yelpazede sunar ve farklı ihtiyaçların tek bir adresten bir arada karşılanması imkan verir.

Böylece, Gen olarak, KKD sarf malzemelerinin teminini optimize etmek üzere oluşturduğu operasyonel yapısı sayesinde belirlenen ihtiyaç malzemelerini istenen özellik, üstün hizmet anlayışı ve kalitede hızlı bir şekilde tedarik ederiz.

Marka ve kalite alternatifleri sunarak ürün çeşitliliğini artırdığımız kişisel koruma ve sağlık ekipmanları ile müşterilerimize seçim imkanı sunarız.

Tedariğini sağladığımız ürünler arasında maske, bone, kep, galoş, önlük, kolluk, tulum, muayene eldiveni, pet eldiveni ve cerrahi örtülerinin yanı sıra gıda, sağlık ve ambalaj sektöründe hijyen ve koruma gerektiren ürünlerle hizmet veriyoruz. Böylece, müşterilerimize tek adresten farklı ürün tedariği ve hizmet çözümleriyle zaman kazandırırız.

Contact Us

COVID-19 Hızlı Testleri


Kullanımı kolay COVID-19 testleri sayesinde 30 dakikadan daha kısa sürede sonuç alınır.

Hızlı testlerin sağladığı en büyük avantaj PCR testlerinin yaptığı özel laboratuvar ekipmanına veya bilimsel uzmanlığa ihtiyaç duyulmamasıdır. Bu sayede, sonuçların işlenmek üzere laboratuvara gönderilmesinin yaşatacağı efor ve zaman kaybı önlenir. Sonuçlar 15-30 dakika içinde alınabilir ve kısa bir sürede daha fazla kişiye test uygulanabilir.

Kısa sürede ve daha fazla sayıda kişiye uygulanarak virüsün erken kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

Covid-19 hızlı testleri, potansiyel olarak bulaşmaya yatkın yerlerde, büyük şirketler ve işyerlerinde, havaalanları, tren istasyonları, sinemalar, tiyatrolar, stadyumlar, konser salonları gibi halka açık yerlerde kullanılabilir.

Contact Us