Endüstriyel Güvenlik Çözümleri Ve Tesis Yönetimi


Uzmanlaştığımız ve geniş bir hizmet alanı sunduğumuz petrol ve gaz endüstrisine tam kapsamlı entegre çözümler sunarak güvenlik ve uzaktan gözetim çözümleri ile yeni bir boyut getiriyoruz.

Sektör deneyimimiz sayesinde ihtiyaçları doğru belirleyip doğru çözümlerle güvenini kazandığımız petrol & doğal gaz sektörünün büyük pazar oyuncularının güvenlik hizmetleri konusunda da Gen'i tercih ettiği için gururluyuz.

Contact Us

Özel Güvenlik Hizmetleri ve Kapsamlı Gözetim Çözümleri

Doğalgaz ve petrokimya boru hattı inşası Türkiye genelinde yaygınlaşırken, güvenlik hizmetleri gibi sektörün ihtiyaç duyduğu entegre çözümlere yönelik talepler de büyüyor. Bu ihtiyaçtan hareketle, petrol ve gaz güvenliği konusunda uzman ekibimiz petrol ve gaz endüstrisinde upstream, orta ve downstream şirketler için güvenlik ve gözetim çözümleri sağlıyor.

Entegre Çözümler:

  • Güvenlik
  • Uzaktan gözlemleme
  • Kapı muhafızları
  • Pilot araba
  • Gözetim

 

Gen Grup çalıştığı projeler sürecinde, orta hat şirketleri için yeni boru hattı döşerken, boru üzerinde bakım yaparken, bir kaçak veya petrol sızıntısı olduğunda düzenli olarak güvenlik hizmeti sağlar.

  • Ayrıca, gerekmesi durumunda, aşağı akım şirketlerine 24 saat boyunca yerinde güvenlik ve trafik kontrol hizmeti verir.
  • Hizmetlerimiz, boru hattı, boru metre, rafineriler, yol hakkı ve daha fazlası için güvenlik içerir.
  • Gen Grup bünyesindeki güvenlik hizmetleri deneyimli Türk kolluk kuvvetleri tarafından yönetilir ve görevlendirilir.
  • Güvenlik konusundaki hassasiyetimiz, toplum sağlığı ve sorumluluğunu çalışmalarımızın odağında tutmamızdan kaynaklanır

Tesis Yönetimi

Proje yönetimimiz sürecinde, iyi eğitilmiş teknisyenlerimiz tesis yönetiminin tamamından sorumlu olur. Gen Grup'un tesis yönetiminin uzman ekibi, binalarda iyi çalışma koşullarının oluşturulması ve bu koşulların korunması için inceleme, rutin bakım ve onarımların yapımı konularında çeşitli hizmetler sunar ve uygular.

Örneğin; bina bakımı, klima, elektrik şebekeleri, sıhhi tesisat sistemleri, yangın ve can güvenliği sistemleri, telekomünikasyon ve TV hizmetleri ile CCTV alanlarındaki bakım ve operasyonlar, ihtiyaca göre belirlenecek diğer hizmet ve çözümler Gen Grup'un çalışma alanıdır.

Contact Us