TEDARİK VE MÜHENDİSLİK

Gen Grup, enerji ve alt yapı projelerine uluslararası standartlarda sanayi ekipmanları tedariğinde bulunmak, bu konudaki know-how'ı ile devlet ve özel sektör şirketlerine hizmet vermek, Türk Sanayisini desteklemek, yabancı şirketleri temsil ve mühendislik hizmetlerinde bulunmak için kurulmuştur. Bugün, Gen Grup sürekli artan müşteri tabanı ile partneri olduğu dünyanın en büyük sanayi ekipmanları üreticisi  VALVITALIA Grubu ve exclusive temsilciliğini yaptığı diğer saygın uluslararası firmalar ile bu alanda Türkiye, Orta Doğu ve Rusya'daki kamu ve özel sektörü kapsayan aşağıdaki sektörlerde önde gelen tedarik, mühendislik , entegre servis çözümleri ve lojistik hizmetleri sunan şirketlerinden birisi olmuştur:

  • Petrokimya Endüstrisi
  • Rafineriler
  • CCPP Güç Santralleri
  • Doğal Gaz ve Petrol Boru Hatları
  • LNG Terminalleri
  • Su Arıtma
  • Metalurji Endüstrisi

Gen Grup , petrol/gaz arama,çıkarma, enerji üretimi, boru hattı taşımacılığı, depolama ve dağıtımı hizmetlerinin yanısıra ilgili süreçleri içeren endüstriler için de ekipman ve hizmet tedariğinde aktif bir rol oynamaktadır. Petrol ve gaz endüstrisindeki bu faaliyetlerimiz, şirketimizin büyümesine de büyük ölçüde katkı sağlamıştır.

Müşterilerimiz, şirketimizi yapacakları alımlar ve tedarik için güvenilir bir kaynak olarak görmekte olup, her alımlarında şirketimize danışmaktadır. İhtiyaçları için gereken tüm bilgi ve danısmanlık hizmetlerini sağlayacağımızı ve beklenmeyen olası problem durumunda sorunu dikkatle ele alarak en kısa sürede çözeceğimizi bilmektedirler. Bu sebeplerle müşterilerimiz şirketimiz aracılığı ile çalışmayı tercih etmektedirler.

Müşterilerinin operasyonel maliyetlerini azaltmak için özel çözümler geliştirmeye sürekli devam eden Gen Grup, bu görevi kendine ilke edinmiştir. Bu ilkemizden ötürü şirketimiz, Türkiye ve Orta Asya Cumhuriyetleri’ nde bağımsız projeler üstlenen Türk ve Yabancı yüklenicilere projelerinde tedarik, entegre servis çözümleri ve lojistik destek vermeye devam etmektedir. Yerel ve uluslararası ticari bilgi ve tecrübelerimizin ışığında, inanıyoruz ki şirketimiz, petrol&gaz ve alt yapı inşaat sektöründe beklenen standartları sağlayabilme ve verimli , uygun maliyetli ve sıkıntısız operasyon hizmetini yerine getirebilme yeteneği ile ülkemizde mevcut bulunan çok az sayıda tedarik ve mühendislik şirketinden biridir.

Gen Grup, Türkiye, Orta Doğu ve Rusya'da enerji ve alt yapı projelerini yürütmek için, gerekli bilgi, beceri iş ağı, tecrübe ve tekniklere sahiptir. GenTeknik özel temsilciliklieri aracılığı ile saygın uluslararası şirketlere iş geliştirme hizmetleri vermektedir.

 

Deneyim Yılı

Gen Grup, 20 yıllık iş tecrübesi ile exclusive temsilciliğini yaptığı uluslararası şirketlerin müşterilerine hem Türkiye'de hemde Orta Doğu'da başarılı bir şekilde hizmet etmektedir.