Aarding Gaz Türbini Egzost Sistemleri

Gaz Türbini Egzoz Sistemleri Akustik Bileşenler Damperler ve Kompansatörler

Dünyadaki Güç ve Petrokimya Endüstrisi için etkili çözümler. Gaz Türbin Egzoz Sistemleri, Akustik Bileşenler ve Damperler ve Genleşme Derzleri Tasarım, Mühendislik, Üretim ve Tedariği.

Mevcut pazar ortamı Endüstriyel Gaz Türbini sistemlerinin çalışma koşullarını sınırlarına itiyor. Egzoz gazı sistemlerine yüksek devirli (yüksek sayıda başlangıç ve duruşlar) hem de yüksek yerel baca gazı hızları ve sıcaklıkları büyük stresler yüklemektedir. Çevresel düzenlemeler, gaz ve buhar türbini tahrikli sistemlerde olduğu gibi petrokimyasal uygulamalarda da sıkı ve daha düşük gürültü seviyeleri gerektirir.

Termal Akustik, Hollanda'da merkezi olan ve dünya çapında destek ofisleri ve ortaklarının bulunduğu (Amerika, Latin Amerika, Doğu Avrupa / Rusya, Orta Doğu ve Asya) Ceco Çevre Grubu'nun bir parçası. Kanıtlanmış bir geçmişe dayanan Aarding Thermal Acoustics, özelleştirilmiş ve anahtar teslimi çözümler sunar.

Gaz Türbini Egzoz Sistemleri

+ Difüzör, Plenum ve Gaz Türbini Egzoz boruları

+ Tek çevrimli egzoz sistemleri

+ Bypass Egzoz sistemleri

+ Egzoz Yığınları

+ Isı Yalıtımı

+ Kazan Dahili

Akustik Ekipmanlar

+ Buhar ve gaz uygulamaları için havalandırma susturucuları

+ In-line difüzörler

+ Baca gazı susturucuları

+ Commissioning susturucuları

Damperler ve Kompansatörler

+ Dönüştürücüler

+ Yalıtım izolasyon amortisörleri

+ Giyotin amortisörleri

+ Louver amortisörleri

+ Genleşme derzleri

Yeni ve Upgrade / Retrofit sistemleri bizim uzmanlığımızdır. Tasarım ve Mühendislik, Power and Petrochemical Market'e adanmış mekanik, termal ve akustik mühendislik konularında uzman mühendislerden oluşan ekibimiz tarafından kendi bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

İmalat dünya çapında gerçekleştirilir, en ekonomik çözüm ve en uygun lojistik proje gerçekleştirme imkanı sunar. Tüm sistemler sıkı kalite seviyelerine ve standartlara uygun olarak üretilmekte ve üretim denetimi ve kalite kontrolü deneyimli Aarding Müfettişleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

1. Egzoz Difüzörü / Egzoz Plenumu

2. Egzoz Kanalı

3. Egzoz Bypass Sistemi

4. Susturucu

5. Egzoz / HRSG Giriş Kanalı

6. HRSG İç İzolasyon

7. Havalandırma Susturucu

8. Yığın

9. Genleşme derzi

10. Yük değiştirici

11. Yığın Sönümleyici

12. Giyotin Damper