ENTEGRE HİZMET ÇÖZÜMLERİ

Gen Grup, enerji projeleri için Türkiye'deki stratejik ortaklıklarıyla geniş hizmet yelpazesi sunmaktadır;

Güvenlik Servisi

Petrol & Gaz endüstrisine güvenlik ve uzaktan gözetim çözümleri sağlamaya başladık. Sektörümüzde, bizden daha Petrol ve Gaz hakkında daha fazla şey bilen kimse yok. Petrol & Doğal Gaz'ın en büyük isimleri bize güveniyor, siz de yapabilirsiniz.

Özel Güvenlik ve Kapsamlı Gözetim Çözümleri

Doğalgaz ve Petrokimya boru hattı inşası Türkiye genelinde yaygınlaşırken, güvenlik hizmetleri talebi de büyüyor. GEN'deki petrol ve gaz güvenlik uzmanlarımız, petrol ve gaz endüstrisinde upstream, orta ve downstream şirketler için güvenlik sağlar.

Hizmetlerimiz arasında:

  • Güvenlik
  • Uzaktan gözlemleme
  • Kapı Muhafızları
  • Pilot araba
  • Gözetim


Firmamız düzenli olarak orta hat şirketlerine yeni boru döşerken, boru üzerinde bakım yaparken veya bir kaçak veya petrol sızıntısı olduğunda güvenlik sağlar. Ayrıca, gerekirse 24 saat boyunca yerinde güvenlik ve trafik kontrol hizmetleri veren, aşağı akım şirketlerine hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz, boru hattı, boru metre, rafineriler, yol hakkı ve daha fazlası için güvenlik içerir.

Gen Grup güvenlik, deneyimli Türk kolluk kuvvetleri tarafından yönetiliyor ve görevlendiriliyor. Toplum hizmetine ve toplumun korunmasına olan tutku ve özverimiz, işimizin merkezinde yer almaktadır.

TESİS YÖNETİMİ

İyi eğitilmiş  teknisyenlerimiz tesis yönetiminin tamamı için sorumlu olacaklardır. Binaları iyi çalışma koşullarında korumak için, inceleme, önleyici bakım ve günlük onarımların yapımı konularında çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Örneğin; Bina bakımı, klima, elektrik şebekeleri, sıhhi tesisat sistemleri, yangın ve can güvenliği sistemleri, telekomünikasyon ve TV hizmetleri ile CCTV alanlarındaki bakım ve operasyonlar.