Hakkımızda

 

Gen Grup, 2008 yılında Ankara'da tedarik ve mühendislik şirketi olarak kurulmuştur. Gen Grup, 2010 yılının başında, yurtiçi ve yurtdışında büyük çaplı güç santralleri, gaz dağıtım ve altyapı projelerine katılmıştır.

Gen Grubun Türkiye ve yurt dışındaki güçlü iletişim/ iş ağının bir sonucu olarak, temsilciliğini yaptığı uluslarası ekipman tedariği yapan  ve diğer hizmetleri veren firmalar, EPC Firmalarının ve Devlet kurumlarının geliştirmekte olduğu mega enerji ve alt yapı projelerine iştirak edebilmekte ve bu şekilde pazarda rekabet güçlerini arttırmaktadırlar.

Müşterilerinin operasyonel maliyetlerini azaltmak için özel çözümler geliştirmeye sürekli devam eden Gen Grup, bu görevi kendine ilke edinmiştir. Bu ilkemizden ötürü şirketimiz, Türkiye ve Orta Asya Cumhuriyetleri’ nde bağımsız projeler üstlenen Türk ve Yabancı yüklenicilere projelerinde lojistik destek vermeye devam etmektedir. Yerel ve uluslararası ticari bilgi ve tecrübelerimizin ışığında, inanıyoruz ki şirketimiz, petrol ve gaz sektöründe beklenen standartları sağlayabilme ve verimli , uygun maliyetli ve sıkıntısız operasyon hizmetini yerine getirebilme yeteneği ile ülkemizde mevcut bulunan çok az sayıda tedarik& mühendislik, entegre servis çözümleri ve lojistik hizmeti veren şirketlerinden biridir.

 Gen Grup, stratejik iş ortaklıkları aracılığıyla, tedarik, mühendislik, entegre hizmet çözümleri ve lojistik alanında uzmanlaşmıştır.