Değerlerimiz

VİZYON


Projeleri için EPC yüklenicileri için dünyanın önde gelen ekipmanı ve entegre servis sağlayıcı olmak.


İster özel olarak tasarlanmış ekipmanlara, ister bütün bir entegre petrol ve doğal gaz projesi için ekipmana, ihtiyaçlarınızı karşılamak için varız. Petrol ve gaz endüstrilerindeki faaliyetlerimiz, şirketin büyümesine büyük katkı sağladı. GenTeknik, petrol / gaz arama, üretim, boru hattı taşımacılığı, depolama ve dağıtım sektörleri ile ilgili proses endüstrileri için ekipman ve hizmetler tedarik eden aktif bir parça olmaya devam ediyor.

Müşterilerimiz bizde çalışmayı tercih ediyor. Bizi güvenilir tedarik kaynağı olarak görüyorlar ve satın alma gereksinimleri için düzenli olarak bize danışıyorlar. Gereksinimlerinin yerine getirildiğine ve sorunlar olduğunda daima orada olduğumuza özen gösterdiğimizi biliyorlar.

Sinerjilere dayanarak operasyonel maliyetlerimizi azaltmak için müşterilerimize ve müdürlerine özelleştirilmiş çözümler sunmak için ürün yelpazemizi sürekli genişletmeye çalışıyoruz. Bu, Türkiye ve Orta Asya Cumhuriyetlerindeki projeleri üstlenen müdürlerimize ve bağımsız Türk ve yabancı müteahhitlere hizmet vermek üzere bir lojistik ve proje destek grubu kurmamızı sağlamıştır.

 

TEMEL DEĞERLER


Meydan okuma
Rekabetçi bir zaman çerçevesinde en yüksek değeri yaratmaya ve en zorlu projelerde bütçeyi tutkuyla çalışırız.

Anahtar Kelimeler: Yaratıcılık, Girişim, Mükemmellik, Yerel Bilgi, Verimlilik, Katma Değer, Kârlılık, Dinamizm, Sürekli İyileştirme, Uyum.

Taahhüt
Bizim için neyin önemli olduğuna dair taviz vermiyoruz.

Anahtar Kelimeler: Sürdürülebilirlik, Dürüstlük, Etik, Kalite, Güvenlik, İtibar, Çevre, Sosyal Sorumluluk, Toplu Hale.

Güven
Ortaklarla birlikte büyüyoruz.

Anahtar Kelimeler: Win Win büyümesi, müşteri memnuniyeti, yeni ufuklar, iletişim, insanlara güven, esneklik, saygı, taşerona ve tedarikçilere destek.